AF50-30-00RT48-130V M5+ADAPT Contactor
GTIN: 3471523000537
MPN: AF50-30-00RT48-130V M5+ADAPT
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 615
Modular version -
Operating voltage AC 50 Hz
Operating voltage AC 60 Hz
Rated operation power NEMA -
Voltage type for actuating -
Rated operation power at AC-3, 400 V -
Rated control supply voltage AC 50 Hz
Rated operation current Ie at AC-1, 400 V -
Rated operation current Ie at AC-4, 400 V -