XRG00-50/5-3P-ITS2.D Switch disconnector fuse
Three pole Switch Disconnector Fuse for 50mm busbar distance and 5mm busbar thickness, including Intelligent Tier Switch with display
Product identifiers
SKU: 1SEP204480R1518
EAN: 3800161652417
GTIN: 3800161652417
MPN: XRG00-50/5-3P-ITS2.D
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 5980
Max. rated operation voltage Ue AC 690
Rated operation power at AC-23, 400 V -