XRG1-50/5-4P Switch disconnector fuse
Four Ple Switch Disconnector Fuse for 50mm busbar distance and 5mm busbar thickness
Product identifiers
SKU: 1SEP204481R1700
EAN: 3800161650833
GTIN: 3800161650833
MPN: XRG1-50/5-4P
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 728
Specifications
Cable entry Side
Number of poles 4
Suitable for front mounting no
Max. rated operation voltage Ue AC 500
Rated operation power at AC-23, 400 V -