ZK150P50 Conn.Terminal 50sqmm (50Pc
Connection terminal, to snap on copper busbar with retaining spring, Area of application for copper rail thickness: 5 mm, Connection cross-section from 2.5 mm² up to 50 mm², Terminals, 1-pole, packaging unit 50 piece