XRG1-185/10-3P-EFM Switch disconnector fuse
Three Switch Disconnector Fuse for 185mm busbar distance and 10mm busbar thickness, including Electronic Fuse Monitoring
Product identifiers
SKU: 1SEP204481R3501
EAN: 3800161650475
GTIN: 3800161650475
MPN: XRG1-185/10-3P-EFM
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 934
Max. rated operation voltage Ue AC 690
Rated operation power at AC-23, 400 V -