XRG00-50/5-3P Switch disconnector fuse
Three pole Switch Disconnector Fuse for 50mm busbar distance and 5mm busbar thickness
Product identifiers
SKU: 1SEP204480R1500
EAN: 3800161650314
GTIN: 3800161650314
MPN: XRG00-50/5-3P
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 350
Max. rated operation voltage Ue AC 690
Rated operation power at AC-23, 400 V -