XRG00-50/5-3P-EFM Switch disconnector fuse
Three pole Switch Disconnector Fuse for 50mm busbar distance and 5mm busbar thickness, including Electronic Fuse Monitoring
Product identifiers
SKU: 1SEP204480R1501
EAN: 3800161650321
GTIN: 3800161650321
MPN: XRG00-50/5-3P-EFM
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 934
Max. rated operation voltage Ue AC 690
Rated operation power at AC-23, 400 V -