XRG00-185/10-3P-ITS2.1 Switch disconnector fuse
Three pole Switch Disconnector Fuse for 185mm busbar distance and 10mm busbar thickness, including Intelligent Tier Switch
Product identifiers
SKU: 1SEP204480R3516
EAN: 3800161650024
GTIN: 3800161650024
MPN: XRG00-185/10-3P-ITS2.1
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 705
Max. rated operation voltage Ue AC 690
Rated operation power at AC-23, 400 V -