XRG250BS-185/10-4P Switch disconnector fuse
Four pole Switch Disconnector Fuse for 185mm busbar distance and 10mm busbar thickness
Product identifiers
SKU: 1SEP204487R3700
EAN: 3800161651519
GTIN: 3800161651519
MPN: XRG250BS-185/10-4P
Voltimum+ Loyalty Programme Loyalty points: 447
Specifications
Cable entry Side
Number of poles 4
Suitable for front mounting no
Max. rated operation voltage Ue AC 500
Rated operation power at AC-23, 400 V -